Усний переклад
Супровід перекладачем переговорів, конференцій, ділових зустрічей.
Ціна: від 200 грн / год
Термін: від 2-х годин
Чому ми?
1000
Задоволених клієнтів замовили у нас усний переклад.
45
Мови ми знаємо і допоможемо вам зробити переклад.
13
Років досвіду, високий рівень сервісу, професійні перекладачі!
Вартість
Умови роботи на тривалий термін вимагають додаткового узгодження. Оплата супроводів за кордоном обмовляється окремо.
Від 200 грн / год
Мінімальне замовлення - 2 години
Знижка від 10%
При замовленні від 30-ти годин
Замовити Усний переклад прямо зараз
Усний переклад необхідний при спілкуванні людей, які розмовляють різними мовами – в ході живої бесіди або під час трансляції виступів на міжнародних конференціях/симпозіумах/семінарах. Відомо два види усного перекладу: послідовний та синхронний.

Синхронний – здійснюється в режимі реального часу і відбувається одночасно з промовою доповідача. Оратор може говорити без зупинок і пауз, перекладач же повинен доносити до аудиторії попереднє речення, утримуючи в пам'яті подальше. Одночасність сприйняття усного мовлення і, моментальне відтворення почутого – є основною складністю синхронного перекладу. Щоб стати хорошим синхроністом потрібно виключно добре володіння іноземною мовою, тривалі тренування, швидка психічна реакція і вміння налагоджувати контакт з аудиторією.

Послідовний переклад здійснюється тоді, коли промовець, в процесі своєї мови, витримує деякі паузи, для здійснення усного перекладу його виступу. Перекладач повинен весь час бути максимально сконцентрованим, в силу того, що йому необхідно утримувати в пам'яті зміст усього почутого – від паузи до паузи. Цей вид перекладу найчастіше застосовується на невеликих заходах, переговорах, брифінгах, прес-конференціях, виставках, презентаціях, семінарах.

Процес усного перекладу завжди відрізняється гострим дефіцитом часу, тому крім досконального знання мови, перекладачеві необхідна відмінна пам'ять, добре поставлений голос, вміння налагоджувати контакт з аудиторією, величезна витримка та психічна рівновагу.