Витребування документів
Отримання оригіналів та копій документів, що видаються офіційними органами.
Ціна: від 500 грн / док
Термін: від 1-го робочого дня
Чому ми?
1000
Задоволених клієнтів замовили у нас витребування документів.
45
Мови ми знаємо і допоможемо вам зробити переклад.
13
Років досвіду, високий рівень сервісу, професійні перекладачі!
Замовити Витребування документів прямо зараз
Терміни та вартість витребування документів обговорюються індивідуально в залежності від кожного конкретного випадку.

Кожна людина, хоча б раз у своєму житті, отримує офіційний документ. Витребування – це отримання (затребування) оригіналу або дубліката паперів, в інстанції, що видала їх первісно. Дублікати повністю відповідають виданим раніше оригіналам, а значить, рівноцінні їм. Повторне витребування найчастіше зустрічається за: свідоцтвами про народження/смерть/шлюб/розлучення/зміну прізвища; випискою про підтвердження дівочого прізвища.

Повторний запит також вимагається, коли документ:
  • з двох сторін ламінований;
  • старого зразка (виданий до 1991 року);
  • загублений або знищений.

«Єдиного» вікна, куди можна звернутися з будь-яким видом витребування, на жаль, немає. Тому, кожен документ можна отримати в «своїй» організації. Дублікати свідоцтв про народження/смерть/шлюбі видає РАЦС, а атестат/диплом – та ж школа/ліцей/ВНЗ, де було отримано освіту. Якщо Ви отримали свій документ, наприклад, ще за часів СРСР, що видавався РАЦС, який на даний момент знаходиться на території будь-якої з колишніх Радянських республік, то витребування потрібно здійснювати виключно в тій державі (раніше, Радянській республіці), де він видавався раніше. Куди Ви можете звернутися особисто з копією документа і запитати повторну видачу, скористатися послугою друзів або родичів, видавши їм довіреність на отримання, або витребувати документ через РАЦС, який знаходиться за місцем Вашої прописки.

Витребування документів особами, що проживають за кордоном, відбувається шляхом оформлення офіційного запиту через дипломатичні представництва України, за місцем їх перебування.